ابر ارسال ایران اسلامی قانونی افغانستان

ابر: ارسال ایران اسلامی قانونی افغانستان مجلس شورای اسلامی اخبار سیاست خارجی

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

قرار نبود در جمهوری اسلامی چنین فیلم‌هایی ساخته شود ، سخنان بی‌پرده حامد بهداد

حامد بهداد در بروزترین اظهاراتش برابر فریدون جیرانی از حواشی اظهاراتش درباره‌ مسعود کیمیایی سخن گفت و به سوالات مختلفی پاسخ داد. سخنان بی پرده ح..

ادامه مطلب

توصیه تاریخی کارلوس کی‌روش به دیوید بکام

به گزارش خبرآنلاین؛ دیوید بکام در رئال زیر دست کارلوس کی روش کار می کرد. او با انتقال به این کلوب در قراردادهای متفاوت تجاری شرکت کرد.در سال 2002 با وجو..

ادامه مطلب

روسیه از اتباع خود خواست تا به شهر «شارلوتسویل» آمریکا سفر نکنند

سفارت روسیه در آمریکا از اتباع خود در این کشور خواست تا وقت لغو حالت فوق العاده از سفر به شهر «شارلوتسویل» که از روز گذشته شاهد خشونت های نژاد پرستانه بود..

ادامه مطلب

شکست تلخ چلسی در شروع لیگ برتر انگلیس

به گزارش ایسنا، هفته نخست مسابقه های لیگ برتر انگلیس عصر امروز شنبه با برگزاری چند دیدار ادامه یافت که در یکی از دیدارها چلسی مدافع عنوان قهرمانی به ..

ادامه مطلب

پوتینِ برهنه به دنبال چیست؟

عکس‌های تازه رئیس‌جمهور روسیه این پرسش را در ذهن بینندگان پدید آورده است که پوتین با این نمایش به دنبال چه هدفی است. پوتینِ برهنه به دنبال ..

ادامه مطلب

کشورهای اسلامی، فریب ژست‌های توخالی صهیونیست‌ها را نخورند / ظریف

محمدجواد ظریف، در خصوص اوضاع قدس و جنایت‌های رژیم صهیونیستی در این منطقه اظهار کرد: ما نبایستی به صهیونیست‌ها اجازه دهیم تا جهت ما دستور کار تعیین کنند ..

ادامه مطلب