ابر ارسال ایران اسلامی قانونی افغانستان

ابر: ارسال ایران اسلامی قانونی افغانستان مجلس شورای اسلامی اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ارزشمندترین دروازه‌بان دنیا کیست؟

به گزارش ایسنا به نقل از آس، برتری یان اوبلاک در آخر این فصل ادامه دارد. دروازه بان اتلتیکومادرید بر اساس سایت ترنسفر مارکت با ارزش ترین دروازه بان نقل و انتقال

ارزشمندترین دروازه‌بان دنیا کیست؟

ارزشمندترین دروازه بان دنیا کیست؟

عبارات مهم : لالیگا

یان اوبلاک در صدر فهرست ارزشمندترین دروازه بان های دنیا قرار دارد.

به گزارش ایسنا به نقل از آس، برتری یان اوبلاک در آخر این فصل ادامه دارد. دروازه بان اتلتیکومادرید بر اساس سایت ترنسفر مارکت با ارزش ترین دروازه بان نقل و انتقالات محسوب می شود. اوبلاک اکنون ۷۰ میلیون یورو ارزش دارد که نسبت به شروع فصل ۳۰ میلیون یورو به این رقم افزوده شده است هست. دروازه بان اسلوونیایی در این فهرست بالاتر از مارک آندره تراشتگن قرار دارد. دروازه بان بارسلونا ۶۰ میلیون یورو ارزش دارد و جالب اینجاست مهم ترین رقیب اوبلاک در کسب جایزه سامورا (بهترین دروازه بان لالیگا) نیز او هست. پایین تر از آن ها تیبو کورتوآ دیده می شود که ارزشش از ۴۰ میلیون یورو شروع شد و تا ۵۰ میلیون پیش رفت. در جایگاه چهارم داوید دخئا قرار دارد. دروازه بان منچستریونایتد نیز ۵۰ میلیون ارزش دارد.

ارزشمندترین دروازه‌بان دنیا کیست؟

رتبه پنجم به دوناروما تخصیص داده شده است دارد. دروازه بان ۱۹ ساله میلان که پیش از این ۲۵ میلیون یورو ارزش داشت اکنون ۴۰ میلیون یورو ارزش دارد. توصیه عجیب راجع به کورتوآ، دخئا و دوناروما این است که هر سه دروازه بان در بازی های اخیر تیم هایشان در مسابقه های اروپایی نمایش خوبی نداشتند و اشتباه های آن ها باعث باز شدن دروازه ارزش شد.

اوبلاک در ۳۶ بازی این فصل خود با پیراهن اتلتیکو ۲۲ بار دروازه اش را بسته نگه داشته هست. او در مجموع ۱۸ گل دریافت کرد که ۱۴ گل در لالیگا خورد. دروازه بان اسلوونیایی در خیلی از بازی ها نقشی تعیین کننده داشته هست. به همین خاطر عجیب نیست که تیم های بزرگی همچون پاری سن ژرمن، آرسنال و لیورپول خواهان امضای قرارداد با این دروازه بان هستند. اوبلاک یکی از مهره های کلیدی تیم دیگو پابلو سیمئونه محسوب می شود. آینده او همانطور که اعلام کرده به کلوب بستگی دارد.

به گزارش ایسنا به نقل از آس، برتری یان اوبلاک در آخر این فصل ادامه دارد. دروازه بان اتلتیکومادرید بر اساس سایت ترنسفر مارکت با ارزش ترین دروازه بان نقل و انتقال

واژه های کلیدی: لالیگا | میلیون | دروازه بان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs