ابر ارسال ایران اسلامی قانونی افغانستان

ابر: ارسال ایران اسلامی قانونی افغانستان مجلس شورای اسلامی اخبار سیاست خارجی

سردار هنوز به دعوت جهانبخش فکر می‌کند؟

بررسی شرایط دو بازیکن جوان ایرانی در لیگ‌های اروپایی نشان می‌دهد لازمه‌ی موفقیت فعالیت مستمر در اینترنت نیست.  سردار هنوز به دعوت جها..

ادامه مطلب

ستاره بارسلونا در آستانه پیوستن به منچستر یونایتد!

به گزارش ایلنا، صبحگاه امروز روزنامه اسپورت کاتالونیا تیتری با عنوان «اومتیتی در خطر» را انتشار داده است و از نارضایتی مدافع فرانسوی به علت دریافت ح..

ادامه مطلب

ارزشمندترین دروازه‌بان دنیا کیست؟

به گزارش ایسنا به نقل از آس، برتری یان اوبلاک در آخر این فصل ادامه دارد. دروازه بان اتلتیکومادرید بر اساس سایت ترنسفر مارکت با ارزش ترین دروازه بان ..

ادامه مطلب

کشور عزیزمان ایران در خاک آمریکا قهرمان دنیا شد

به گزارش ایسنا، تیم ملی وزنه برداری کشور عزیزمان ایران در مسابقه های قهرمانی دنیا ۲۰۱۷ موفق شد عنوان نخست تیمی را به دست آورد. کشور عزی..

ادامه مطلب

علی کریمی،شاکی تازه تراکتوری‌ها

به گزارش خبرآنلاین؛علی کریمی که از تراکتورسازی طلبکار است با AFC مکاتبه کرده و حالا ای اف سی نام او را در لیست طلبکاران منظور و به فدراسیون کشور عزیز..

ادامه مطلب

سلطان پرسپولیس آیا با یک غوره سردی می‌کنید؟

علی پروین حالا از تیمی انتقاد می‌کند که هفته قبل راجع به قهرمانی‌اش در آسیا حرف می‌زد. سلطان پرسپولیس آیا با یک غوره سردی می کنید؟ عبارات مهم : ..

ادامه مطلب

توصیه تاریخی کارلوس کی‌روش به دیوید بکام

به گزارش خبرآنلاین؛ دیوید بکام در رئال زیر دست کارلوس کی روش کار می کرد. او با انتقال به این کلوب در قراردادهای متفاوت تجاری شرکت کرد.در سال 2002 با وجو..

ادامه مطلب

شکست تلخ چلسی در شروع لیگ برتر انگلیس

به گزارش ایسنا، هفته نخست مسابقه های لیگ برتر انگلیس عصر امروز شنبه با برگزاری چند دیدار ادامه یافت که در یکی از دیدارها چلسی مدافع عنوان قهرمانی به ..

ادامه مطلب