ابر ارسال ایران اسلامی قانونی افغانستان

ابر: ارسال ایران اسلامی قانونی افغانستان مجلس شورای اسلامی اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری رمز و راز‌های زندگی پنهان «جولیا رابرتز»

جولیا رابرتز جهت سال های زیادی از دوران فعالیت خود، دختر دوست داشتنی هالیوود و ایالات متحده به شمار می رفت که قلب همه تماشاگران را تسخیر کرده بود.

رمز و راز‌های زندگی پنهان «جولیا رابرتز»

رمز و راز های زندگی پنهان «جولیا رابرتز»

عبارات مهم : جدایی

جولیا رابرتز جهت سال های زیادی از دوران فعالیت خود، دختر دوست داشتنی هالیوود و ایالات متحده به شمار می رفت که قلب همه تماشاگران را تسخیر کرده بود.

به گزارش برترین ها، جولیا رابرتز جهت سال های زیادی از دوران فعالیت خود، دختر دوست داشتنی هالیوود و ایالات متحده به شمار می رفت که قلب همه تماشاگران را تسخیر کرده بود. او در اوایل دهه 90 و با بازی در نقش یک دختر ولگرد در فیلم «زن زیبا» (Pretty Woman) به شهرتی جهانی دست یافت. لبخند دندان نما و جالب او و فریبندگی خانمانه اش خیلی سریع در هالیوود دلربایی کرد. ولی این همه تعریف و تمجید بدهید معنا نیست که وی نیمه تاریکی در زندگی اش نداشته است.

در واقع جنبه هایی از زندگی او از رنگ و لعاب ظاهری خوبی برخوردار نیست که کمتر در رسانه ها به آن ها پرداخته شده است هست. در ادامه این مطلب می خواهیم شما را با حقایقی جنجالی در مورد جولیا رابرتز آشنا کنیم که بدون شک صورت بی نقص او در برابر چشمان طرفداران سینما را لکه دار کرده است.

1-بر هم زدن ازدواج سه روز پیش از مراسم عروسی
در سال 1991، جولیا رابرتز جهت ازدواج با کیفر ساثرلند خود را آماده می کرد که هنوز به شهرت زیادی نرسیده بود. او تنها سه روز قبل از مراسم ازدواج همه چیز را به هم زده و از کیفر جدا شد. بر اساس ادعاهای رسانه ای علت این کار جولیا رابرتز این بوده که وی فکر می کرد همسر آینده اش به او خیانت می کند.

البته این عنوان نیز در مقایسه با کاری که رابرتز بعد از کنسل کردن عروسی خود با ساثرلند انجام داد اتفاق چندان عجیبی به نظر نمی رسد. بر اساس ادعاها، رابرتز بلافاصله بعد از این ماجرای شوکه کننده به ایرلند رفته و با بازیگر دیگری به نام جیسون پاتریک که از قضا دوست صمیمی ساثرلند نیز بود وارد رابطه شد. در عصر همان روزی که قرار بود عروسی اش با ساثرلند برگزار شود او تصویری را در رسانه ها انتشار داده است که در آن کلاهی به سر داشت که دقیقاً همان کلاهی بود که پاتریک هر لحظه بر سر می گذاشت.

2- او قلب لایل لووت را شکست
رابرتز در کمال ناباوری در سال 1993 با یک خواننده موسیقی کانتری به نام لایل لووت ازدواج کرد آن ها بعد از 3 هفته رابطه با هم ازدواج کردن و رابرتز نیز با پاهای لخت در مراسم ازدواج ظاهر شد. در ظاهر به نظر می رسید که این دو رابطه بسیار باعشق ای دارند ولی انگار واقعیت چیز دیگری بود. تنها 21 ماه بعد این دو در پیامی کوتاه جداییشان را از یکدیگر اعلام کردند:” ما دوست هم باقی خواهیم ماند و از همدیگر حمایت کامل خواهیم کرد”. وقت این جدایی بسیار نامناسب و به نظر می رسید که در این میان لووت بازنده مهم بوده است.

در آن وقت رابرتز در لندن حضور داشته و در حال بازی در فیلم «ماری رایلی» (Mary Reilly) بود در حالی که لووت در هوستون به سر برده و دوران نقاهت بعد از تصادف با موتورسیکلت را می گذراند. ولی به نظر می رسید که شهرت در حال زیاد کردن رابرتز نقش مهمی در این جدایی داشته است لیکن تنها چند روز قبل از اعلام جدایی، لووت اعلام کرده بود که بعد از آخر فیلم برداری فیلم مذکور او و رابرتز به فکر تشکیل خانواده و فرزند دار شدن خواهند افتاد. همچنین وی گفته بود که او و رابرتز تاکنون یک هفته متوالی در کنار هم نبوده اند.

رمز و راز‌های زندگی پنهان «جولیا رابرتز»

3- رابرتز درگیر دعواهای خانوادگی شده است است
وقتی که خواهر ناتنی رابرتز، نانسی موتس، در سال 2014 و ظاهراً به علت سوء مصرف مواد مخدر درگذشت، نامزد او، جان دیلبک، رابرتز را مقصر ماجرا جلوه داد. وی در مصاحبه ای در این مورد چنین گفته است:” نانسی در تمام طول زندگی اش حس می کرد که رابرتز او را آزار می دهد. جولیا هر لحظه نانسی را به خاطر وزنش سرزنش کرده و او را شکستی بزرگ جهت خانواده می نامید. بدهید ترتیب نانسی در گودال افسردگی فرو رفت و به زندگی خود آخر داد”.

به گفته دیلبک در نامه ای که نانسی قبل از فوت نوشته بود به نقش رابرتز و دیگر برادران و خواهران خود اشاره کرده بود. وی در این باره گفته است:” من او را مرده در وان سرد حمام پیدا کردم. به همین علت به شدت گناه این خودکشی را متوجه خانواده اش می دانم. اگر نانسی خواهر کوچولوی جولیا رابرتز نبود به نظرم هنوز زنده بود”. سه هفته بعد از این ادعاها رابرتز سکوتش را شکست و درحالی که گریه می کرد چنین گفت:” این اتفاق قلب مرا شکست. هیچ کسی دوست ندارد که اتفاق بدی جهت دیگران بیفتد ولی چیزهای تراژیک، دردناک و غیرقابل بیانی در دنیا وجود دارد. ولی با این شرایط در هنگام رویارویی با مسئله و ناامیدی باید به عنوان یک خانواده راهی پیدا کنیم”.

4- رابرتز در مراسم تدفین خواهرش سخنان تندی به زبان آورد
در مراسم تدفین موتس در سال 2014، به گفته بسیاری از مهمانان مراسم، به نظر می رسید که رابرتز به اندازه کافی از این اتفاق ناراحت نیست. یکی از مهمانان مراسم در این باره چنین گفته است:” او گفت که بعد از شنیدن سخنان دیگران به شدت حالش بد شده است هست. جولیا گفت که نانسی رفته و دیگر بر نمی گردد. جولیا گفت که دوست دارد گلوی خواهرش را فشار دهد لیکن او صبر نکرده تا قشنگی که بعد از آخر شب و در هنگام صبح فرا می رسد را ببیند.

مهمانان از سخنان تند جولیا حیرت زده شده است بودند ولی هنگامی که که جولیا گفت در واقع نانسی را به خاطر کاری که کرده تحسین می کند بیش از پیش شگفت زده شدند. رابرتس گفت که خواهرش بالاخره خود را کنترل کرده و هنگامی که دیگر راهی جهت مقابله با در خود نداشت به درد خود آخر داد. او گفت که خواهرش را به علت دلیری در انجام این کار، آخر دادن به درد خود، تحسین می کند”.

5- جدایی رابرتز از بنجامین برَت شاید جهت صدمه زدن به او بوده است
بر اساس ادعاها، رابرتز رابطه اش با مودر را قبل از اعلام جدایی اش از بنجامین برت اغاز کرده بود. منابع خبری ادعا می کنند که برت خود خواهان جدایی از رابرتز بوده هست. یکی از دوستان یکسان این دو در این باره چنین گفته است:” بسیار از آن چیزی که فکر می کنید زشت تر بود. آن ها همدیگر را به خیانت متهم می کردند و در نهایت بن گفت که او دیگر تحمل این اوضاع را ندارد. جولیا هر لحظه می گفت که او از برت دوری کرده است ولی به نظر می رسد ماجرا برعکس بوده هست. جولیا ادعا می کرد که او درخواست جدایی داده لیکن برت تعهدی به او نشان نمی داده هست. ولی این واقعیت ندارد لیکن بن کسی بود که خواهان آشتی و تشکیل دادن خانواده بود ولی جولیا این خواسته را رد کرد.

جولیا رابرتز جهت سال های زیادی از دوران فعالیت خود، دختر دوست داشتنی هالیوود و ایالات متحده به شمار می رفت که قلب همه تماشاگران را تسخیر کرده بود.

6- او و نیک نولت همدیگر را ترساندن و اذیت کرند
رابرتز و نیک نولت در سال 1994 در فیلم «من دردسر را دوست دارم» (I Love Trouble,) در کنار هم قرار گرفتن که زوج خوبی را در فیلم تشکیل نمی دادند و این ماجرا در پشت پرده نیز در جریان بود. بر اساس ادعاها کج خلقی های رابرتز و رفتارهای مردانه و گاهاً خشن نولت باعث شده است بود که این دو رابطه خوبی با هم نداشته باشند و در مواردی نیز رابرتز به همباری خود توهین کند. بدهید ترتیب نولت تلاش می کرد با کارهایش بیش از پیش رابرتز را ناراحت کند. شرایط چنان بین او دو متشنج شده است بود که این دو زیاد صحنه ها را با بازیگران جانشین در نقش دیگری بازی کردند. 15 سال بعد رابرتز در برنامه دیوید لترمن بار دیگر ادای نولت را درآورد و او را مسخره کرد.

7- داستان تی شرت جنجالی رابرتز چه بود؟
بر اساس گزارش ها رابرتز در سال 2000 با همسر کنونی اش دنی مودر آشنا شد. در آن وقت مودر هنوز با همسر سابقش، ورا استیمبرگ، زندگی می کرد. در سال 2001 تصویری به وسیله یک پاپاراتزی از رابرتز گرفته شده است که در آن رابرتز یک تی شرت به تن داشته و روی آن عبارتی تلخ با ذکر نام «ورا» روی آن نوشته شده است بود. به نظر می رسد که این اتفاق به مذاق خانواده مودر خوش نیامد و پدر او به تقبیح گزینش پسرش پرداخت لیکن رابطه بسیار خوبی بین استیمبرگ و خانواده مودر وجود داشت. جولیا رابرتز ولی این ادعاها را رد کرده و گفت که آن تی شرت را بدون منظور خاصی پوشیده و قصد توهین به کسی را نداشته است.

8- به نظر می رسد که وی با دنی مودر نیز مسئله دارد
رابرتز و دنی مودر از سال 2002 با هم زندگی می کنند و در این مدت دارای سه فرزند شده است اند ولی به نظر می رسد که رابرتز به همسر خود اعتماد کامل ندارد. او گفته که فکر می کند همسرش به او خیانت می کند و رابرتز را نیز مانند همسر اولش رها خواهد کرد. بر اساس گزارش ها، به همین علت رابرتز اقدام به خرید منزل ای با قیمت 7 میلیون دلار در خیابان مجاور عمارت خانوادگی ارزش در ساحل مالیبو کرده است که مودر بتواند هم در صورت لزوم از منزل برود و هم در فاصله ای نزدیک با خانواده اش باقی بماند. گفته می شود که در طول این همه سال اختلافاتی بین این دو پیش آمده ولی رابرتز و مودر هیچگاه در این مورد صحبت نکرده اتد.

رمز و راز‌های زندگی پنهان «جولیا رابرتز»

واژه های کلیدی: جدایی | زندگی | نانسی | ازدواج | خانواده | مراسم تدفین | مراسم عروسی | جولیا رابرتز

رمز و راز‌های زندگی پنهان «جولیا رابرتز»

رمز و راز‌های زندگی پنهان «جولیا رابرتز»

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs