ابر ارسال ایران اسلامی قانونی افغانستان

ابر: ارسال ایران اسلامی قانونی افغانستان مجلس شورای اسلامی اخبار سیاست خارجی

به بهانه‌ی دهمین سالروز درگذشت «خسرو شکیبایی»

خسرو شکیبایی می‌گفت: «تلاش‌ها و کوشش‌های من جهت رسیدن به این جایگاه هنری و درک حرفه بازیگری‌ از همان دوران کودکی شروع شد. با دیدن نخستین تئاتر که مربوط م..

ادامه مطلب

«تیولا» بعد از آخر جام جهانی فوتبال روی صحنه می‌رود

علی عابدی نمایش «تیولا» را از اوایل مرداد در تماشاخانه تازه تأسیس مهرگان روی صحنه می برد. «تیولا» بعد از آخر جام جهانی فوتبال روی صحنه می..

ادامه مطلب

رمز و راز‌های زندگی پنهان «جولیا رابرتز»

جولیا رابرتز جهت سال های زیادی از دوران فعالیت خود، دختر دوست داشتنی هالیوود و ایالات متحده به شمار می رفت که قلب همه تماشاگران را تسخیر کرده بود. ..

ادامه مطلب

«درساژ» نامزد عالی ترین فیلم اول جشنواره برلین

فیلم «درساژ» به نمایندگی از سینمای کشور عزیزمان ایران یکی از ۱۸ فیلمی است که جهت کسب جایزه عالی ترین فیلم اول جشنواره برلین ۲۰۱۸ مسابقه می‌کند. ..

ادامه مطلب

شب درخشش نیکول کیدمن و بازیگری که به چرچیل جان بخشید

مراسم جوایز انجمن بازیگران آمریکا با اهدای جایزه به چهره‌هایی چون نیکول کیدمن، گری اولدمن و فرانسیس مک‌دورماند به آخر رسید.  شب درخشش ن..

ادامه مطلب

سام قریبیان در سریال ورزی بازی می‌کند

سریال ایراندخت این روزها در شهرک غزالی پیگیری می شود و سام قریبیان از جمله بازیگرانی است که در این مجموعه به ایفای نقش می پردازد. سام قریبیان ..

ادامه مطلب

دو فیلم کوتاه ایرانی برگزیده جشنواره آمریکایی

دو فیلم کوتاه «روتوش» و «وقت نهار» موفق به کسب جایزه از جشنواره بین‌المللی «اوهای» (Ojai) در کشور آمریکا شدند.  دو فیلم کوتاه ایرانی بر..

ادامه مطلب

قرار نبود در جمهوری اسلامی چنین فیلم‌هایی ساخته شود ، سخنان بی‌پرده حامد بهداد

حامد بهداد در بروزترین اظهاراتش برابر فریدون جیرانی از حواشی اظهاراتش درباره‌ مسعود کیمیایی سخن گفت و به سوالات مختلفی پاسخ داد. سخنان بی پرده ح..

ادامه مطلب

تصویر ، پوشش آزاده نامداری جلوی مقر شرکت ملل!

آزاده نامداری تازه ترین پست از سفرش به خارج را به حضورش برابر مقر شرکت ملل در سوئیس تخصیص داده شده است داد. پوشش آزاده نامداری جلوی مقر شر..

ادامه مطلب