ابر ارسال ایران اسلامی قانونی افغانستان

ابر: ارسال ایران اسلامی قانونی افغانستان مجلس شورای اسلامی اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار بین الملل پوتینِ برهنه به دنبال چیست؟

عکس‌های تازه رئیس‌جمهور روسیه این پرسش را در ذهن بینندگان پدید آورده است که پوتین با این نمایش به دنبال چه هدفی است.

پوتینِ برهنه به دنبال چیست؟

پوتینِ برهنه به دنبال چیست؟

عبارات مهم : روسیه

عکس های تازه مدیر جمهور روسیه این پرسش را در ذهن بینندگان پدید آورده است که پوتین با این نمایش به دنبال چه هدفی است.

به گزارش ایسنا، فرادید در برگردان گزارشی از روزنامه گاردین نوشت: «ولادیمیر پوتین، مدیر جمهور روسیه، شخصی است که هر لحظه میل به زیادی به ترسیم تصویری مردانه از خود دارد. روز شنبه تلویزیون روسیه گزارشی از او در حال گذراندن تعطیلات در سیبری نمایش داد. در این گزارش او در حال گرفتن آفتاب، ماهی گیری و هدایت یک قایق تندرو دیده می شود.

پوتینِ برهنه به دنبال چیست؟

اشتیاق او جهت نشان دادن خود به عنوان یک مرد سرسخت پیش تر نیز گزارش شده است بود. تصویرهای اسب سواری او به شکل نیمه برهنه، رفتن به اعماق دریاچه بایکال با یک زیردریایی – عمیق ترین دریاچه دنیا – و شرکت در مسابقه های جودو و شکست حریفان نمونه هایی از آنها هستند.

دمیتری پسکف، سخنگوی کرملین، راجع به پوتین چنین می گوید: «او بعضی اوقات به ماهیگیری در پای آبشار می رود، با نیزه در زیر آب به شکار ماهی ها می پردازد، در رودخانه های کوهستانی رافتینگ سواری می کند، قایق های تندرو را هدایت می کند، به کوهپیمایی می رود و همین طور با موتور های چهارچرخ در کوهستان ها موتورسواری می کند.»

عکس‌های تازه رئیس‌جمهور روسیه این پرسش را در ذهن بینندگان پدید آورده است که پوتین با این نمایش به دنبال چه هدفی است.

در تصاویری که از او در تلویزیون پخش شده، تلاش بر آن است تا تناسب اندام و آمادگی جسمانی مدیر جمهور بر همگان محرز شود. به عنوان مثال می توان به تصویر در دست گرفتن یک اردک ماهی یا آفتاب گرفتن به همراه سرگئی شویگو، وزیر دفاع، اشاره کرد.

این سفر تفریحی او تنها چند روز بعد از آن صورت گرفت که پوتین در اطلاعیه ای به آمریکا دستور داد که ۷۵۵ دیپلمات خود را از روسیه خارج کند؛ تصمیمی که در پی وضع تحریم های تازه از سوی کنگره آمریکا علیه کرملین صورت پذیرفت.

این نخستین بار نیست که چنین تصاویری از پوتین منشر می شود. در سال ۲۰۱۱ نیز زمانی که پوتین جهت گذراندن تعطیلات به غواصی در دریای سیاه رفته بود، تلویزیون روسیه تصویری را نشان داد که در آن او دو آمفورا – خمره سفالی بزرگی – را در دست گرفته بود. پوتین ادعا می کرد که در حین غواصی آنها را پیدا کرده است و آنها متعلق به قرن ۱۵ میلادی هستند. ادعایی که مورد تمسخر رسانه های مستقل قرار گرفت، لیکن روی آنها هیچ جلبک یا هیچ گونه آثاری از ماندن طولانی مدت در دریا یافت نمی شد. چند ماه بعد پسکف تایید کرد که آن صحنه یک نمایش از پیش تعیین شده است بوده است.»

پوتینِ برهنه به دنبال چیست؟

واژه های کلیدی: روسیه | نمایش | پوتین | تلویزیون | ولادیمیر پوتین | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs